Hakkımda yazdığım bir takım bilgi.

Ozan Dirlik

Web Tasarım ve WordPress Uzmanıyım aynı zamanda Seo ve WordPress Arayüz Tasarımında kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Şu anda Antalya’da Freelance WordPress Uzmanı olarak tüm Türkiye ve yurt dışına hizmet veriyorum. Sektöre freelance olarak xhtml ve wordpress arayüz tasarım ve kodlamaları, arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti vermekteyim.

1997 yılında antalya’da doğdum ve halen burada yaşamaktayım. Lise eğitimime takiben çocukluğumdan beri hayalini kurduğum bilişim sektörü profesyonelliği yolunda ilerlemek istemiştim velhasıl okul hayatımı geride bıraktıktan sonra, aktif iş yaşantımın yanı sıra, kendimi biraz daha geliştirmek adına web tasarım üzerine herşeyi öğrenmeye karar verdim.

Antalya’da önce SEO alanında bir firmada çalıştım ve daha sonra 2016 yılında dijital medya ajansında web tasarım uzmanı olarak çalıştım 2017 yılında sadece freelance olarak hizmet vermeye başladım, ayrıca kendi geliştirdiğim e-ticaret sitesiyle uğraşmaktayım.

Hakkımda daha fazla bilgi almak, fikir alışverişinde bulunmak veya beraber çalışabilmek için referanslarıma bakabilir ve dilediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.